Politika

Visuotinis – ataskaitinis susirinkimas

2015 balandžio 17 d. įvyko visuotinis – ataskaitinis LSDP Alytaus mesto skyriaus narių susirinkimas, kurio metu partijos vairas vėl patikėtas ilgamečiam LSDP Alytaus miesto skyriaus pirmininkui – Feliksui Džiautui. Rinkimuose taip dalyvavo ilgametė partijos narė – Ona Balevičiūtė ir bičiulis Valerijus Vencius.

Į LSDP Alytaus miesto skyriaus pirmininko postą iš trijų kandidatų įtikinam balsų dauguma išrinktam F. Džiautui, visuotinio susirinkimo sprendimu talkins šeši pavaduotojai: Rimantė Adomaitienė, Egidijus Mensevičius, Edgaras Dimša, Juozas Skestenis, Saulius Ivoška ir Antanas Jodauga, Ona Balevičiūtė. Susirinkimo metu taip pat išrinkta nauja skyriaus taryba, etikos ir finansų komisijos sudėtys papildytos naujais nariais. Išrinktas ir naujas partijos iždininkas- Regimantas Karnauskas.

Susirinkimo metu ataskaitą pateikė lep pirmininkas Antanas Jodauga. Apie nuveiktus darbus kalbėjo buvęs Alytaus meras Jurgis Krasnickas, kritikos partijos bičiuliams nepagailėjo Egidijos Mensevičius ir Rimantė Adomaitienė.

Po ilgai trukusių diskusijų, aptarti ir būsimi darbai, tikslai ir siekiai. LSDP Alytaus skyrius ir toliau aktyviai dalyvaus miesto politiniame ir visuomeniniame gyvenime, įvairiuose demokratiniuose procesuose, telks ir ugdys pilietiškai aktyvų jaunimą.