Laisvalaikis

Vakaronė

Naujai LSDP Alytaus miesto skyriaus pirmininku išrinkta bičiulis Feliksas Džiautas pirmąjį vasaros savaitgalį pakvietė visus neformaliam susitikimui  gamtoje pasidžiaugti  geru oru, linksmai praleisti penktadienio vakarą bičiulių kompanijoje.

F. Džiautui bičiuliai skyriaus pirmininko postą patiki jau kartą. Šį kartą Alytaus miesto skyriaus taryba pasipildė naujais veidais, tarp kurių ypač daug jaunųjų partiečių. F. Džiautas džiaugė susibūrusia nauja, aktyvia komanda, kuriai linkėjo būti darbščiai , iniciatyviai ir aktyviai.

Bičiuliai pirmininkui ir susirinkusiems parengė linksmą staigmeną. F. Džiautas ir visi susirinkę skyriaus valdybos ir tarybos nariai, skyriaus iždininkas dalyvavo šmaikščioje prisaikdinimo ceremonijoje. Su priesaikos tekstu patvirtintu skyriaus pirmininko, pirmininko pavaduotojų ir tarybos narių parašais visi norintieji galės susipažinti partijos būstinėje.

Daug dėmesio buvo skirta ir skyriaus naujokams. Naujai įstojusius narius pasveikino skyriaus pirmininkas F.Džiautas, seimo narys J. Sabatauskas. Kiti partijos skyriaus senbuviai.

Vakaro metu buvo aptarti ir praėję politiniai metai, pasidalinta pastebėjimais idėjomis, pamąstymais apie laukiančius politinis iššūkius ir darbus.