Politika

TS-LKD desperacija: nori skaityti rinkimų programą – dalyvauk šmeižto akcijoje

TS-LKD nariai desperatiškais būdais bando palaikyti šmeižikiškus kaltinimus Krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui. Jie dabar bando surinkti pseudokaltintojų balsus reikalaudami paspaudimo iš visų norinčių patekti į konservatorių partijos rinkimų puslapį. Nori paskaityti TS-LKD rinkimų programą – dalyvauk šmeižto akcijoje prieš J. Oleką.

Desperatiškais savo veiksmais ir gudravimais TS-LKD akivaizdžiai bando nukreipti prieš pačius konservatorius, prezidentūrą bei prokuratūrą atgal atsisukusius kaltinimus dėl vadinamojo „auksinių šakučių“ skandalo.

Teismo įpareigoti prokurorai vakar turėjo atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl „Nota Bene“ sukčiavimo. Išnagrinėjęs Lietuvos kariuomenės skundą teismas pripažino, kad prokurorai nutraukė tyrimą neatlikę visų būtinų tyrimo veiksmų.

Taigi, tie kas reikalavo Krašto apsaugos ministro atsakomybės, turėtų prabilti apie savo atsakomybę: prokurorai – dėl neatlikto darbo, Prezidentė – dėl nekontroliuotų prokurorų, taip pat dėl nepagrįstai mestų kaltinimui J. Olekui.

Tuo tarpu konservatorių nesąžiningus balsų rinkimo „būdus-gudravimus“ turėtų įvertinti Vyriausioji rinkimų komisija.