Spaudoje

Išrinkta „Metų alytiškė“ – Lilija Bernatavičienė

Alytus – veiklių, įdomių, kūrybingų moterų miestas, kuriame vos per keletą dienų „Metų alytiškės“ rinkimams buvo pasiūlyta penkiolika aplinkinių pagarbą, meilę ir pasitikėjimą pelniusių moterų. Už jas balsavo beveik pustrečio tūkstančio alytusplius.lt lankytojų.

Daugiausia – 17 procentų – balsų surinko šokių studijos „Alemana“ trenerė Lilija Bernatavičienė. Tik vienu procentu mažiau – klubo „Šaulė“ vadovė, aerobikos trenerė Gitana Vitkauskienė. 13 procentų balsavo už Alytaus rajono apylinkės teismo pirmininkę Irmutę Kliučinskienę.

Šilto ir gausaus palaikymo sulaukė visos „Metų alytiškės“ titului pasiūlytos alytiškės: savo gerumą žmonėms dalijančios Jolanta Smaidžiūnaitė Leonavičienė ir Reda Šedytė Leščinskienė, zumbos instruktorė Loreta Zabalujeva, buvusi SOS Vaikų Kaimai Alytaus miesto dienos centrui „Parama šeimai“ vadovė Inga Bubelienė, asociacijos „Alytaus senamiesčio bendruomenė“,  įkūrėja, viena iš VšĮ „Pietų regiono veiklos grupė“ steigėjų ir jos vadovė Alina Norkūnienė, buvusi Alytaus neįgaliųjų draugijos pirmininkė, Alytaus dienos užimtumo centro direktorė Romutė Udrakienė, onkologiniams ligoniams padedanti Jolita Vyšniauskienė, UAB „Vėtrija“ direktoriaus pavaduotoja Inga Daukšienė, grožio studijos ANNA savininkė Daina Palažijienė, mokytoja, visuomenininkė, Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ įkūrėja, įvairių šeimų švenčių organizatorė Rimantė Adomaitienė, aerobikos studijos „Audra” savininkė bei instruktorė Audra Skikienė, socialinių paslaugų centro direktorė Gita Špucienė.

„Kiekviena pasiūlyta moteris yra verta „Metų alytiškės“ titulo. Rinkimus pirmiausia ir organizavome tam, kad bendruomenė daugiau sužinotų apie mūsų miesto nuostabias moteris, kad dar labiau jas pastebėtų ir jomis didžiuotųsi“, – sakė konkurso „Metų alytiškė“ iniciatoriaus, socialdemokratų Alytaus miesto skyriaus, pirmininko pavaduotojas Antanas Jodauga.

„Metų alytiškei“ Lilijai Bernatavičienei socialdemokratų vyrai įteikė dovanų kuponą poilsiui sanatorijoje „Eglė plius“ Birštone, vazą su išgraviruotu užrašu „Metų alytiškei“ ir puokštę gėlių.

Gražių, šiltų žodžių niekada nebūna per daug. Vyrai, ne tik šiandien sakykite moterims žodžius, nuo kurių jų veiduose pražysta šypsenos! O kokius nuoširdžius žodžius apie konkurso „Metų alytiškė“ dalyves parašė jas šiam konkursui pristačiusieji žmonės, dar kartą galite paskaityti čia.

Alytusplius.lt sveikina visas moteris su Kovo 8-ąja ir linki visada būti šiltų širdžių, nuoširdžių šypsenų ir karštų aistrų karalienėmis!

Balsavimo rezultatai

Šaltinis: AlytusPlius.lt