Politika

Visuotinis LSDP Alytus miesto skyriaus narių susirinkimas.

2015. 10. 01 d. LSDP Alytaus miesto skyriaus nariai Skyriaus visuotiniame narių susirinkime apsisprendė kas taps skyriaus kandidatais kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Alytaus vienmandatėje apygardoje kandidatuos dabartinis Seimo narys, Julius Sabatauskas, vienmandatėje apygardoje laimėjęs ir prieš trejus metus. Kandidatais vienmandatėje apygardoje taip pat buvo pasiūlyti Juozas Skestenis, Šarūnas Miliauskas ir Feliksas Džiautas. Pastarieji du savo kandidatūras atsiėmė, o J. Skestenis nesulaukė daugumos palaikymo. J. Sabatauskas neslėpė, kad partiečių palaikymo tikėjosi. „Esu dėkingas Alytaus skyriaus bičiuliams, kurie išreiškė pasitikėjimą manimi. Tikiu, kad mums, kartu su skyriaus pirmininku F. Džiautu, dirbant drauge pavyks Alytaus visuomenės akyse atstatyti pasitikėjimą socialdemokratais“, – sakė Seimo narys J. Sabatauskas.

Skyriaus pirmininkas F. Džiautas patvirtintas Alytaus miesto skyriaus socialdemokratų kandidatu daugiamandatėje apygardoje, į kurią buvo pasiūlyti dar du palaikymo nesulaukę partiečiai: Antanas Jodauga ir Rolandas Juonys.

Visuotinio susirinkimo metu buvo pagerbtas ilgametis LSDP Alytaus miesto skyriaus narys, istorikas Julius Baublys, netrukus švesiantis 90 – ąjį jubiliejų. Taip pat bičiuliai dovanomis linkėjimais ir sveikinimais apdovanojo bičiulį, LSDP Alytaus skyriaus pirmininko pavaduotoją A. Jodaugą šventusį 40 – ąjį jubiliejų.